High Skill Creation


Idź do treści

Jak zamawiać?


Wysyłają Państwo zdjęcie lub kilka zdjęć z których ma powstać karykatura lub portret na e-mail : h.s.c@o2.pl Ważne aby w powiększeniu dało się odczytać rysy twarzy.
W przypadku karykatury w treści e-maila podają Państwo krótkie informacje na temat osoby mającej być skarykaturowaną (zainteresowania, szczególne cechy lub rekwizyty) lub opis wymagań co do charakteru pracy.
Po akceptacji zdjęcia ustalamy termin ukończenia.
We wskazanym terminie wysyłam fotografie przykładowego szkicu do Państwa akceptacji.
Wypełniam szkic a Państwo dokonują w tym czasie wpłaty na konto.
Po zaksięgowaniu sumy na koncie wysyłam przesyłkę pod wskazany adres.

Przez cały czas zapewniam asystę w kontakcie mailowym oraz pełną współpracę informując o wszystkich etapach na bieżąco. Prace zabezpieczam fiksatywą ochronną oraz wysyłam w mocnej, tekturowej tubie. W każdym przypadku priorytetem HSC jest pełna satysfakcja klienta.

 

 

 

 

 

Rysowanie karykatur na żywo podczas imprezy

 

 

Dzień dobry,
oferuję Państwu rysowanie karykatur na żywo. Tego typu atrakcja zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem na rożnego rodzaju imprezach takich jak bankiety, śluby, urodziny, spotkania firmowe czy lokalne święta.
Do realizacji tej wyjątkowej rozrywki potrzebuję jedynie dwóch krzeseł. Samo pozowanie do karykatury zawsze stwarza wiele zabawnych sytuacji, szczególnie w towarzystwie osób stojących w niekończącej się kolejce ;) Pamiątka w formie wykonanego z pasją i sercem rysunku jeszcze długo będzie ozdobą na domowej ścianie każdego gościa :)
Wykonanie jednej karykatury zajmuje ok. 10 min. Cena wynosi 200 zł za godzinę.
Karykatury wykonywane są czarnym markerem, pastel w kredce i węglem na wysokiej jakości specjalnie do tego przeznaczonym papierze. Całość na koniec zabezpieczam fiksatywą ochronną.
Działam w obrębie Lublina. Ceny dla innych regionów ustalane są indywidualnie.
Zapraszam do współpracy.

Posiadam możliwość wystawienia faktury na życzenie klienta.

 

 

 

 

 

 

 

Karykatury cyfrowe i inne prace

 

 

Prace cyfrowe wykonywane są przeze mnie własnoręcznie na tablecie graficznym. Oferta obejmuje m.in. stworzenie karykatury ze zdjęcia nadesłanego na e-mail. Z przyjemnością podejmę się również wykonania innych pomysłów, np. portretu lub karykatury pupila, znanej postaci, ulubionego aktora czy piosenkarki, obrazów pomocniczych do tekstów, rysunków do tomiku poezji, szczególnego obiektu architektonicznego, krajobrazu rodzinnych stron, innych projektów graficznych oraz motywów związanych z pasją i zainteresowaniami. Możemy stworzyć razem coś, co istniało dotychczas jedynie w sferze Twojej wyobraźni!
Wykonana przeze mnie grafika posiada cały wachlarz możliwości do wykorzystania. Może zostać użyta jako: nadruk na koszulce, poduszce, kubku, etui do iphone'a, zdjęcie profilowe na portalu społecznościowym, wydruk w formie obrazu na papierze fotograficznym lub płótnie. itp. Współczesna technika daje nieograniczone możliwości wydruku.
Zapewniam pełne wsparcie w kwestii dostosowania wymiarów do wydruku.
Jeżeli zaistnieje obawa odnośnie tego czy karykatura jako prezent nie urazi osoby, która ją otrzyma, daję Państwu możliwość ustalenia czy jej forma ma być przesadnym wyolbrzymieniem charakterystycznych cech czy też łagodnym odzwierciedleniem rysów twarzy z małym ciałem. Jest to fantastyczny upominek dla ludzi ceniących sobie poczucie humoru! :-)

 

 

 

Przez cały czas zapewniam asystę w kontakcie mailowym i pełną współpracę informując o wszystkich etapach na bieżąco. Podczas współpracy jestem do dyspozycji w kwestii dokonywania wszelkich poprawek, zapewniam także asystę przy wydruku. 

Realizacje tego typu można zobaczyć w zakładce "INNE"

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Strona stworzona przez High Skill Creation.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego